Page 4 of 8 FirstFirst ... 23456 ... LastLast
Results 46 to 60 of 106

Thread: Heroes Charge Türkiye

New Comers
    Tesekkur ederim kardesim verdigin bilgi icin. Bir sorum daha olacak. Bir hesabi baska bir hesaba aktarabiliyozmu?

Iron Member Contributor Level 2
    @ayvaz61 Henüz öyle bir şey yok ama yakında server transferi geliyormuş

New Comers
    Quote Originally Posted by Levitation View Post
    @ayvaz61 Henüz öyle bir şey yok ama yakında server transferi geliyormuş
    Olsaydi iydi diger hesapta yuklu miktarda gold vardi

New Comers
    Oyuna yeni başladım ve merak ettiğim bir şey var.Bir karakteri terfi ettirmek için karakterin tüm eşyalarını toplamamız gerekiyor.Karakterlere topladığımız eşyalarda efsunlanabiliyor.Karakteri terfi ettirmeden önce eşyaları efsunlayıp terfi ettirirsek sonrasında dahamı güçlü oluyor? Yada daha öncesinde eşyalarını efsunlamadan terfi ettirdiğimiz bir karakter sonsuza kadar güçsüzmü kalıyor ? Eğer bir güç kaybı varsa açıkçası uğraşamayacam yeniden başlamakla bırakıcam çünkü pyunu :G

Quote Originally Posted by asfas16 View Post
    Oyuna yeni başladım ve merak ettiğim bir şey var.Bir karakteri terfi ettirmek için karakterin tüm eşyalarını toplamamız gerekiyor.Karakterlere topladığımız eşyalarda efsunlanabiliyor.Karakteri terfi ettirmeden önce eşyaları efsunlayıp terfi ettirirsek sonrasında dahamı güçlü oluyor? Yada daha öncesinde eşyalarını efsunlamadan terfi ettirdiğimiz bir karakter sonsuza kadar güçsüzmü kalıyor ? Eğer bir güç kaybı varsa açıkçası uğraşamayacam yeniden başlamakla bırakıcam çünkü pyunu :G
    Bırakmana gerek yok =) Efsunlamak sadece o seviyede guclendirir, terfi ettirdiğinde efsunlar uçuyor, malzeme kullandiysan da bir kısmı geri geliyor (mor %100, mavi &50 gibi bir oranda)

New Comers
    Cevabın için sağol öncelikle.Daha önce yukardaki mesajımda yazdığım gibi karakterin güçsüz kaldığı birçok oyun oynadığım için burdada olabilirmi acaba diye kafama kurt düştüydü.

Bir kaç soru daha sormak istiyorum açıkçası.Sonradan pişman olmamak adına mücevherleri nereye harcamak lazım bu oyunda ? Misal tüccarda mistik adlı karakterin bir parçası var 40 mücevhere alınmalımı ? Günlük 120 enerji alınmalımı ? Biriktirip 10 tane gold chestmi alınmalı yada ilerde benim daha görmediğim başka açılacak bir özelliğemi saklanmalı?

Yukarda yazdığın "malzeme kullandiysan da bir kısmı geri geliyor (mor %100, mavi &50 gibi bir oranda)" yazısından benim çıkardığım eşya efsunlarken mor ve mavi eşyaları kullanmak lazım geri döneceği için doğrumudur? (Ve bu efsunlarken kullanıcağımız eşyanın türü farkedermi geri dönmesi için )

Dotadaki int-str-agi statlarında str can ve can yenilenmesi aynı türse saldırı,int mana ve mana yenilenmesi aynı türdeyse saldırı,agi defans ve saldırı hızı aynı türdeyse saldırı veriyordu.Burda fazla inceleyemedim ama agi heroları diğerlerine göre pek hızlı saldırmıyor,agi herosunun zırhı str herosundan düşük burda işler nasıl yürüyor? (1 Str: +18 hp and +0.14 phy def 1 Agi: +0.4 phy atk, +0.07 phy def and +0.4 critical rate 1 Int: +2.4 magic dmg and +0.1 magic resistance diye bir yorum gördüm doğrumudur ? )

Normal görevlerde dış toprak geçidi zorluk 1 adı altında farklı farklı görevler var.Bu dıştoprak geçidi nerde acaba?Bende açık olan tüm yerlere baktım ama böyle bir yer yok.

Şu an 30 levelim ve yeni karakterler açmaya yakınım.Bana şimdi için yada sonrası için arenada,seferde daha iyi ilerleyebilmek için nasıl bir takım öneririrsin?

Elimden geldiğince cevaplamaya çalışayim:

1. Kristal için harcanması gereken tek yer stamina , eğer sandik acmak istersen de sadece 10 lu acmakta fayda var. kendimde ve arkadaslarimdan gördügüm kadariyla yaklaşık 4 hero cikiyor.

2. Efsun malzemelerinin geri donme ihtimali kullandigin esyadan bagimsiz

3. Stat bilgileri senin de soyledigin gibi ben de test ettim benzer sonuclar cikiyor

4. Dış toprak gecidi ilerleyen seviyelerde geliyor ekranin en solunda

5. Arena için lvl 73-80 arasında : Arcane Sapper - War Chief - Commando - Mystic - Old Curse kullandim. 80 den sonra ise Makhinist , Drunken , Ember Blade, Vengance Spirit, Cloud Walker gibi herolar da gayet başarılı.

Genel olarak seferde vazgeçilmez 2 tane Hero var ki Death Mage ve Chaplin.. Death Mage ilk 5* yapilmasi gereken hero bence Grand Arenadan. PVP haric her yerde kullanabilcegin biraz abartili bir hero. Onun disinda mystic, arcane sapper, old curse, cloud walker, fallen dominion, frost mage oldukca islevsel ve olmazsa olmaz herolar.

New Comers
    Eyvallah sağolasın.Bende biraz araştırdım yabancı konularda deathmage baya popüler tavsiye ediliyor dediğin gibi,düşük level olduğum içinde daha önerilere baya bi göz gezdirdim ilk olarak commander ve tank olarakta pvp de skeleton king , seferde deathmage`e ek olarak death knight almaya çalış diyorlar doğrumudur sence ? İsimlerini ezberleyemediğim için dotadan veriyorum isimleri bu arada 7 karakterim vardı 3 ü öldü ama ilk seferde 15/15 yaptım seferde bu arada Bundan sonra olucağını pek zannetmiyorum gerçi ama.
    Adsız333.jpg

Crusade icin Death Knight lbl 80 e kadar olmazsa olmazlardan, sonrasında death mage zaten tankliyor, ama death knight i guildden kiralayabilirsin alincaya kadar. Buarada crusade in zorlugu yaklasik lvl 70-80 lere kadar elinde lvl 20 ve üzeri olan adamlarin ortalamasina gore, 70lerden sonra da arena rankina gore belirleniyor seklinde ortak bir görüş var forumlarda. Dikkate almakta fayda var adamları lvl atlatirken. Mesela basta cikan original herolar, admiral, ember, thunder.. gibi ileride pek iş yapmiyor. Shadowleaf ve Chaplin disinda =)

Iron Member Contributor Level 1
    Merhaba beyler elimde bu herolar var server daha yeni.

Hangilerini kasmam gerekir sizce?

1. Fallen
    2. Rifleman
    3. Old Curse
    4. Frost Mage
    5. Shadow
    6. Chaplin
    7. lvl 80 den sonra Silencer

(Ember ve Lightining i 60 a kadar kassan yeterli sonrasinda işe yaramiyorlar pek)

sa arkadaşlar grand arenadan hangi karaktere yatırım yapacağımı şaşırdım. önce cloud walker aldım 3 yıldızda bıraktım. sonra emberi 3 yıldız yaptım sonra fallen dominion 4 yıldız yaptım. levelim 80 şu anda. hangisini 5 yapsam ? bazılarında ember çok fena vuruyor diye ona yatırım yapmayı düşünüyorum siz ne önerirsiniz ?

Her zaman her yerde death mage derim ben ilk tercih, hem crusade'de , hem outland hem de trial ve time rift de efsanedir kendileri; tank , dps, heal , silence hersey var.

New Comers
    Quote Originally Posted by Levitation View Post
    1. Fallen
    2. Rifleman
    3. Old Curse
    4. Frost Mage
    5. Shadow
    6. Chaplin
    7. lvl 80 den sonra Silencer

(Ember ve Lightining i 60 a kadar kassan yeterli sonrasinda işe yaramiyorlar pek)

benim favori ekibim ve bence en iyiler çokta iddalıyım.
    1. Komando
    2. Korkılıç
    3. Yenilmez Hükümdar
    4. Bulut Gezgini
    5. Yaprakların Gölgesi
    6. Eski Lanet
    7. Anka
    8. Kumandan
    9. Ölüm Büyücüsü
    10. Mistik
    11. Sarhoş Usta
    12. Ruh Avcısı

ekip kombinasyonu değişebilir tabiki ama kasılması gerekenler bunlar diğerlerini ileride kullanmıcaksınız bile.Önemli olan yıldız artırabileceğiniz kahramanları kasmak sefer arena büyük arena birlik dükkanından alınabilenler gibi yada elitten alınma yeri çok olanlar olabilir.benim ekibim şöyle.

komando(yaprakların gölgesi)
    yenilmez hükümdar
    bulut gezgini
    kor kılıç
    kumandan(anka)

Burda kor kılıç oyunun en iyi kahramanlarımdan biridir bu ekiptede en sağlamı.

New Comers
    kesinlikle yenilmez hükümdar favori ve kilit adamın olmalı şuanki durumunda.