Page 3 of 8 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 31 to 45 of 106

Thread: Heroes Charge Türkiye

Bronze Member Contributor Level 3
    Oyunda ızdırap olan kısım mağarada sürekli haybeye görev yapılması. Belli leveldan sonra işe yaramayan yada ihtiyaç olmayan zımbırtıların verilmesi. VIP 11 için salak gibi para ödedim. Ben ettim siz yapmayın
    Bir cacık olmuyor. Ben vip oldum saçtım elmasları, hop yeni kahramanlar çıktı. Neyse keyifli oyun ama 4 aydır mesaiye bağladı resmen günde 30-40 dk çocuk gibi ilgi istiyor

Quote Originally Posted by haluk View Post
    Oyunda ızdırap olan kısım mağarada sürekli haybeye görev yapılması. Belli leveldan sonra işe yaramayan yada ihtiyaç olmayan zımbırtıların verilmesi. VIP 11 için salak gibi para ödedim. Ben ettim siz yapmayın
    Bir cacık olmuyor. Ben vip oldum saçtım elmasları, hop yeni kahramanlar çıktı. Neyse keyifli oyun ama 4 aydır mesaiye bağladı resmen günde 30-40 dk çocuk gibi ilgi istiyor
    Sana katılıyorum. Bazı görevleri sadece level atlamak için yapmak sıkıcı oluyor artık. Dediğin gibi mesaiye bağladı iyice...
    Bu arada bende vip 11 im. Son güncellemelerden sonra pek te anlamı kalmadı. Vaftiz babası vs açıyorsun kalıcı ama çok büyük bir artısı yok. Hergün 110 bilet veriyor saçma. Zaten 10 günde bilet sınırı doluyor ve aldığın bütün biletler boşa gidiyor. Sandıkta magic stone açılıyor. 400 kristale bir sandık açıyorsun. Haftalık hero çıksa dişini kır. Çıksa bile sonradan tüccarlardan birine geliyor zaten... Yani kısacası vip 3 - 5 yapın günlük 120 kristal kampanyasına girin ama vipe gereksiz yüklenmeyin...

Iron Member Contributor Level 2
    Merhaba Arkadaşlar,

Aşağıdaki linkte gerekli ayrıntıları(Resimli) içeren Guild Daveti var! İlgilenirseniz Birliğimize Bekleriz... Birlik üyelerine gerekli yönlendirmeler / yardımlar/ bilgi alışverişi yapılmaktadır.

【Server 28 - Warrior Monk】【Türkiye】【60+】【ID - 37133】

Iron Member Contributor Level 1
    arkadaslar ben oyundaki karakterimi yeni email adresime taşımak istiyorum nasıl yaparım ?

38 serverde oynayan var mı ?

New Comers
    Sizlere bir sorum olacaktı. Bu elmas sandığından savaşçı çıkarmak için özel bir zamanı var mı? Bilen varsa cevap verebilirmisiniz?

........................................

asredas şansın varsa çıkıyor sadece. eskiden etkinlik vardı iki kat şans diye o zamanlar ihtimal daha yüksek olurdu kutularda ama şimdi o etkinlik olmuyor. sana önerim pırlantalarını stamina için harca gereksiz itemler düşüyor düzgün bi hero düşürmen çok zor

New Comers
    efsun olayı nasıl birisi açıklayabilir mi? ben de 20 açık ama 200 efsunlama enerjisi veren itemler var. vip mi almak lazım? seviye kaç birde?

Arkadaşlar 44. Malak sunucusunda olanlar varsa bekleriz.

Klan ID: 110002661 Şuanda 23. sıradayız 6 kişi açığımız var.

Whatsapp grubumuzda gayet samimi ve sağlam dayanışma içindeyiz.

Elmas sandığından ancak 10 lu açtığında yaklaşık 4 savaşcı çıkıyor. Tek tek açarsan aynı oranı yakalayamıyorsun maalesef. Zaman konusunda da biz 5 arkadaş 3x10 sandık açtık gün içinde toplamda 15 kere 10 lu sandık. Herhangi bir zamansal etki göremedik ama gece 12 gibi açılan 3x10 sandıktan hep kötü savaşçılar çıktı.

New Comers
    merhaba arkadaşlar ben şimdi bu oyundaki google play hesabıyla giriş yapmadığım karakterimin üzerine google play hesabı açtım hesap kayboldu admin gm ne işse işte onlarla iletişime geçtim hep ingilizce dönüyorlar mantıklı bir açıklama dolduramıyorum ben salak saçma sorular sormaya devam ediyorlar. yardımcı olabilecek birileri varmıdır buna.

New Comers
    S.a arkadaslar. Benim seviye 33 5 tane herom var. Daha cok hero nasil elde edebilirim. Para nasil kasabilirim. Herolarin yildizini nasil arttirabilirim. Bunlari cevaplayabilirseniz sevinirim.

@thengel Dostum arzu edersen admin cevabını yaz buraya ona göre bir cevap hazırlayalım

@ayvaz61 Hero elde etmenin 3 farkli yolu var.
    1. Günde her birisini 3 kere yapabildigin Elit Campaing haritasindan soul stone biriktirerek
    2. Bronze (1 yıldız olan herolar Ember Blade haric) ve Gold sandiklardan
    3. Guild Puanı, Crusade Puanı , Arena Puanı ve Grand Arena puanlarıyla her 500 puan karsiliginda 5 er soul stone alip Heronun istediği 20 - 50 - 80 arasında değişen soul stone ları birleştirerek temin edebilirsin.

Sahip oldugun bir hero'nun yildizini da ayni 3 sekilde soul stone lari toplayarak 50 (3*) - 100 (4*) - 150 (5*) yukseltebilirsin. Eğer sahip oldugun hero sana bir kere daha cikarsa temel yıldız degeri kadar soul stone (ss) verir :

1* için 7 ss
    2* için 18 ss
    3* için 30 ss