Page 2 of 8 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 16 to 30 of 106

Thread: Heroes Charge Türkiye

Quote Originally Posted by zeyas6 View Post
    dostum martial merchant çıktı bana sword master ruh taşları da çıktı. içinden direkt olarak karakter çıkmıyor mu bu meretin ?
    direkt karakter çıkmıyor bir heroyu 5 yıldız yaptıktan sonra aynı heronun 20 50 100 taşını biriktirdikten sonra açılıyor ve taş sayına göre şeyler çıkıyor.

Quote Originally Posted by Caner View Post
    direkt karakter çıkmıyor bir heroyu 5 yıldız yaptıktan sonra aynı heronun 20 50 100 taşını biriktirdikten sonra açılıyor ve taş sayına göre şeyler çıkıyor.
    tamam kardeşim sağolasın

New Comers

acil yardım

arkadaşlar şu an ne yaparsam yapayım oyunda bir şey alamıyorum.risk altında olduğundan dolayı gibi tuhaf bir uyarı verip 30 dakika içinde yeniden deneyiniz diyor.

Iron Member Contributor Level 1
    Quote Originally Posted by denghesiz View Post
    arkadaşlar şu an ne yaparsam yapayım oyunda bir şey alamıyorum.risk altında olduğundan dolayı gibi tuhaf bir uyarı verip 30 dakika içinde yeniden deneyiniz diyor.
    Muhtemelen internetin kesilmiştir yada sen oyunda iken yeni patch gelmiştir en iyi sonuç için telefonunu aç kapa oyunu tekrar aç sorun kalmayacak eğer hala sorun devam ediyorsa gm e ticket at

Quote Originally Posted by requies View Post
    niye silmişler onu tek düzgün bilgi alabildiğimiz yer burası
    Benim dahil olduğum bir facebook grubu var adı Heroes Charge Türkiye burda bu forumdan çok daha fazla muhabbet dönüyor ve hemen cevap alıyorsun

Quote Originally Posted by azrael45 View Post
    Arkadaşlar ben vip 13 üm bu kalici faztiz babasini ve goblini yakutlu acarsam kalici olarak kaliyormu 1 saatlikmi?
    Aynen kalıcı oluyorlar gitmiyorlar kesinlikle açmanı tavsiye ederim

Quote Originally Posted by Bummy View Post
    Sizce en iyi takım kompozisyonu nasıl ?
    Net bir şey Söylemek mümkün değil önceden leaves sapper vegence comando warchief ile ilk 20 den aşşağı düşmüyordum ama 90 level geldiğinden beri net bir şey söylemek mümkün değil çok farklı kombinasyonlarla çok yüksek sıralara tırmanan çok oyuncular var aşşağı yukarı net bir cevap vermek için 90 levelı bekleyip önce oyunun dengelerinin düzgünce tekrar oturmasını beklemek

Quote Originally Posted by C-G View Post
    Arkadaşlar anlamadığım oyunda cok karısıklıklar var, mesela adamın 4 karakteri 2 yıldız 51 lvl 1 tanesi 3 yıldız 17k takım gücü var...
    Benim 5 tane 3 yıldız 51 lvl 4 tanesi mor skiller full 15k takım gücüm var bunun neyle alakası olabilir ki...?
    1.si arkadaşında dediği gibi efsun farkından olabilir 2.side bazı karakterler bazı terfi seviyelerinde çok güzel silahlar takarken bazıları vasatın altında takabiliyor bu erken seviyelerde bile ciddi güç farkı oluşturuyor ama güç çok önemli değil önemli olan dengeli bir takım kullanmak yada karşı tarafın kurulumuna karşı bir kurulum dizmek çoğu zaman saldıran her zaman avantajlı bu oyunda

Quote Originally Posted by zeyas6 View Post
    arkadaşlar daha önce kapanan başlıkta okumuştum. bi karakteri 5 yıldız yapıp üstüne 20 ruh taşı falan toplayınca bi satıcının kilidi açılıyordu. onu bilen biri cevaplayabilir mi tam olarak neydi onun meselesi. şimdiden teşekkür ederim.
    Evet bir yada bir kaç karakterin 5 yıldızsa ve onların ekstradan en az 20 taşı varsa stage yaparken çıkıyor genellikle 3 farklı kutusu mevcut 20lik 50lik 100lük
    her kutudan 6 eşya geliyor 20likten 1 yada 2 sw taşı (genelde 1 tane düşer) efsun tozu mor ve mavi itemler çıkıyor
    50likten 3 yada 4 sw taşı (genelde 3 tane düşer) mor efsun tozu nispeten iyi mor itemler çıkar
    Bence en mantıklısı olan 100lükten 7 yada 8 sw taşı (genelde 7 tane düşer) 50 parçalık güzel mor itemler gelebiliyor ether gibi 500k gold veren parçalar gelebiliyor yani taş harici yan itemleride gayet güzel
    kısacası iyimser bir hesapla 3yıldız sw için 1000 tane 5yıldızlı karakterin taşı lazım oyundaki açık ara açması en zor karakter

Arkadaşlar belki biliyorsunuzdur ama bilmeyenler için bu oyun dota ile beraber çince bir oyunun 1 e 1 çakması onda bir rehber buldum 100 levela kadar heroların durumu 5.skillerini görebilirsiniz sitenin adresi db.youba.com

Gold cheist

arkadaslar bu gold cheist'den cw veya sm düşme şansı var mı ?

Quote Originally Posted by Dr1307 View Post
    arkadaslar bu gold cheist'den cw veya sm düşme şansı var mı ?
    cw fd şubat ayında büyük ihtimal grand arenanın shopuna (yada crusade yada guild shop a) gelecek o zaman gold chestten çıkabilecek
    ayni çekilde hn ve db de aynı şekilde mart ayında shoplara düşecek ve gold cheste düşecek
    ama sm için durum farklı sm hiç bir zaman gold chestte olmayacak ve çok büyük gayretlerle alabileceksin

Merhaba herolari terfi ettirmeden once efsunlamalimiyim fark ediyor mu acaba

New Comers
    Merhaba arkadaslar

Quote Originally Posted by pandorex View Post
    Merhaba herolari terfi ettirmeden once efsunlamalimiyim fark ediyor mu acaba
    Farketmiyor ister efsunla ister efsunlama terfi sonunda aynı güçte oluyorlar diğer herşeyleri eşit ise